Piła spalinowa Echo CS-361WES

Indeks katalogowy: KAT01797

Echo CS-361WES
 • Brak
 • Czas dostawy: Realizacja do 5 dni
 • Dostawa: od 12,00 zł
 • Kraj pochodzenia: Polska
 • Waga opakowania [kg]: 6,2
1 249,00 zł / szt. 1 015,45 zł + 23% VAT

Opis

 

Piła spalinowa Echo CS-361WES

 

Pilarka, która świetnie nadaje się do rzeźbienia w lodzie czy drewnie, bardzo dobrze wyważona dlatego też idealnie leży w ręce. Echo CS-361WES to lekka pilarka spalinowa charakteryzująca się smukłą i zwartą konstrukcją zapewniającą jej wysoką zwrotność.

Zaledwie 3,8 kg wagi sprawia, że jest to jedna z lżejszych pilarek spalinowych w swojej klasie. W połączeniu z dobrym wyważeniem i odpowiednią mocą staje się niezbędnym narzędziem do wykonywania prac porządkowych w ogrodzie czy do innych prac związanych z utrzymaniem gospodarstwa (np.: cięcie drewna opałowego). Zaletą pilarki jest jej wytrzymałość oraz łatwa obsługa i serwisowanie.

 

Dane techniczne:

 • Pojemność silnika: 35.8 cm3
 • Moc wyjściowa: 1.49 kW
 • Waga na sucho: 3.8 kg
 • Pojemność zbiornika paliwa: 320 ml
 • Pojemność zbiornika oleju: 230 ml
 • Model gaźnika: Walbro WT-696
 • Rodzaj łańcucha tnącego: OREGON 91VXL 3/8"x1.3 mm  
 • Zalecana prowadnica: 120SXEA041

 

JAPOŃSKA TECHNOLOGIA

Wiesz dobrze, że sprzęt zaprojektowany w Japonii jest profesjonalny. Jest również niezawody i bardzo trwały. Japonia jest ojczyzną kunsztu technologicznego, a jego mieszkańcy to naród który zdobył międzynarodowy szacunek za jego wiedzę technologiczną. Ten światowy standard dotyczy również urządzeń, które produkujemy. Jeśteśmy dumni, że zaliczamy się do firm, które pomagają Japonii utrzymać swoją reputację jako lidera w inżynierii i technologii.

 

- GWARANCJA -

Rozróżniamy dwie możliwości dokonania zakupu: pierwszą jest zakup na Fakturę VAT (popularnie nazywany zakupem na firmę), drugą możliwością jest zakup konsumencki poparty paragonem (popularnie nazywany zakupem przez osobę prywatną).

 

Standardową Gwarancję dla Firm

wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat!

Standardową 2-letnią Gwarancję

Konsumencką przedłużamy do 5 lat!

 

Jak uzyskać Gwarancję?

Aby uzyskać gwarancję należy dokonać rejestracji zakupionej maszyny ECHO na stronie internetowej: www.echopolska.pl

 

Jakie są zalety rejestracji ECHO?

Największą zaletą rejestracji maszyny jest uzyskanie wydłużonej Gwarancji. Możliwość bezpłatnego przedłużenia Gwarancji jest potwierdzeniem profesjonalizmu produktów ECHO.

Zarejestrowanie maszyny jest konieczne, aby otrzymywać przypomnienia o konieczności wykonania okresowych przeglądów gwarancyjnych, które są niezbędne w trakcie trwania Gwarancji.

Ponadto zarejestrowanie zakupionego produktu jest Twoim zabezpieczeniem w przypadku utraty (kradzieży) maszyny. Zgłoszenie nam tego faktu jest równoznaczne z poinformowaniem kilkuset punktów serwisowych o numerze seryjnym utraconej maszyny.

Dzięki rejestracji zakupionej maszyny otrzymasz dostęp do naszych powiadomień e-mail i będziesz mógł otrzymywać informacje o nowościach produktowych, tekstowe informacje wsparcia technicznego, a także najważniejsze informacje branżowe.

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Cechy

Cechy produktu
Kraj pochodzenia: Polska
Waga opakowania [kg]: 6,2

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy