METODY DOSTAWY

          

 

METODY DOSTAW:

Kurier dostarczy towar do klienta pod wskazany adres w całej Polsce najczęściej na drugi dzień roboczy po nadaniu przesyłki. W dzień wysyłki towaru otrzymasz wiadomość email potwierdzającą wysyłkę paczki, w której podajemy także numer listu przewozowego dla śledzenia przesyłki na stronie przewoźnika. Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Przesyłki dostarczamy również do Paczkomatów. Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu. 

 

PUNKT ODBIORU OSOBISTEGO:

ul. Centralna 2/7

36-051 Górno

Podkarpacie

 
 
 
KOSZTY DOSTAWY:
 
 

KURIER

ROZMIAR SKRYTKI

PRZELEW

POBRANIE

DHL

  16,00 zł 18,00 zł

Paczkomaty InPost 24/7

A

14,00 zł

 

B

15,00 zł

 

C

17,00 zł

 

Odbiór osobisty

 

DARMOWE

DARMOWE

 
 
 

ODBIÓR PRZESYŁKI OD KURIERA:

Zalecamy sprawdzenie, w chwili odbioru przesyłki, czy opakowanie jest oryginalnie zapakowane. 

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia paczki, taśm lub stwierdzenia prób otwierania przesyłki, zalecamy spisanie - w obecności kuriera - protokołu reklamacji. Po dokonaniu odbioru prosimy o sprawdzenie czy zawartość paczki jest zgodna z zamówieniem oraz czy towary nie noszą śladów uszkodzenia. W razie stwierdzenia nieprawidłowości zalecamy spisanie stosownego protokołu. Jeżeli to możliwe sugerujemy poprosić kuriera o złożenie podpisu na takim protokole. Niezależnie od tego czy uda się spisać, któryś z protokołów, o których mowa powyżej, prosimy o niezwłoczne skontaktowanie się z naszą firmą. Sugerujemy zawsze sprawdzać zawartość przesyłki przy kurierze, nawet jeśli nie nosi ona widocznych śladów uszkodzeń.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

kurierzy dostarczają paczki w dni robocze, zazwyczaj w godzinach 8:00 - 17:00,

98% paczek dociera już następnego dnia po nadaniu,

w chwili nadania przesyłki otrzymasz informację na podany adres e-mail z numerem listu przewozowego, historię doręczenia przesyłki możesz śledzić na stronie DHL lub InPost.