METODY DOSTAWY

 

METODY DOSTAW:

Kurier dostarczy towar do klienta pod wskazany adres w całej Polsce najczęściej na drugi dzień roboczy po nadaniu przesyłki. W dzień wysyłki towaru otrzymasz wiadomość email potwierdzającą wysyłkę paczki, w której podajemy także numer listu przewozowego dla śledzenia przesyłki na stronie przewoźnika. Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost. Przesyłki dostarczamy również do Paczkomatów. Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu. 

 

PUNKT ODBIORU OSOBISTEGO:

ul. Centralna 2/7

36-051 Górno

Podkarpacie

 

ODBIÓR PRZESYŁKI OD KURIERA:

Zalecamy sprawdzenie, w chwili odbioru przesyłki, czy opakowanie jest oryginalnie zapakowane. 

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia paczki, taśm lub stwierdzenia prób otwierania przesyłki, zalecamy spisanie - w obecności kuriera - protokołu reklamacji. Po dokonaniu odbioru prosimy o sprawdzenie czy zawartość paczki jest zgodna z zamówieniem oraz czy towary nie noszą śladów uszkodzenia. W razie stwierdzenia nieprawidłowości zalecamy spisanie stosownego protokołu. Jeżeli to możliwe sugerujemy poprosić kuriera o złożenie podpisu na takim protokole. Niezależnie od tego czy uda się spisać, któryś z protokołów, o których mowa powyżej, prosimy o niezwłoczne skontaktowanie się z naszą firmą. Sugerujemy zawsze sprawdzać zawartość przesyłki przy kurierze, nawet jeśli nie nosi ona widocznych śladów uszkodzeń.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

kurierzy dostarczają paczki w dni robocze, zazwyczaj w godzinach 8:00 - 17:00,

98% paczek dociera już następnego dnia po nadaniu,

w chwili nadania przesyłki otrzymasz informację na podany adres e-mail z numerem listu przewozowego, historię doręczenia przesyłki możesz śledzić na stronie InPost.