Piła spalinowa Echo CS-2511TES

Indeks katalogowy: KAT01238

Echo CS-2511TES
 • Dostępne
 • Czas dostawy: Realizacja 2-3 dni
 • Dostawa: od 0,00 zł
 • Kraj pochodzenia:
  • Polska
 • Moc:
  • 1,5 KM
 • Waga opakowania [kg]:
  • 9
 • Zobacz rozkładówkę:
  • ZOBACZ ROZKŁADÓWKĘ

1 849,00 zł brutto / szt. 1 503,25 zł + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Opis

 

Pilarka spalinowa ECHO CS-2511TES

 

SILNIK - dane techniczne

Pojemność silnika: 25,0 cm3
Moc użytkowa [KM]: 1,51 KM
Moc użytkowa [kW]: 1,11 kW 
 

WAGA na sucho

Waga maszyny: 2,3 kg
 

TECHNOLOGIE

tech1

ES START to system łatwego startu. Oznacza to bezwysiłkowy rozruch maszyny.

tech2

Elektroniczny system zapłonu pozwala na podjęcie natychmiastowej pracy.

tech3

Wstępne oczyszczanie powietrza minimalizują czynności eksploatacyjne.

tech4s

Kolce oporowe znacząco wspomagają precyzyjną ścinkę drzewa.

tech7

System Fast Idle pozwala uzyskać natychmiast szybkie obroty w pracy maszyny.

tech2

Boczny napinacz łańcucha ułatwia szybką regulację naciągu łańcucha.

POJEMNOŚĆ ZBIORNIKÓW oraz dane techniczne

Pojemność zbiornika paliwa: 190 ml
Pojemność zbiornika oleju: 140 ml
Maksymalne zużycie paliwa: 0,67 L/h
Mieszanka paliwowa: 50:1
 

PROWADNICA oraz łańcuch

Długość prowadnicy [cale]: 8, 10, 12
Długość prowadnicy [cm]: 20, 25, 30
Podziałka łańcucha: 3/8"
Szerokość rowka: 1,3 mm

Poznaj Echo CS-2511TES

Jest to mechaniczna pilarka spalinowa charakteryzująca się niską wagą oraz kompaktową budową. Posiadająca rewelacyjny stosunek mocy do masy, dzięki czemu jest powszechnie uznawana za jedną z najlepszych na świecie pilarek arborystycznych. Właśnie dlatego stała się ulubioną maszyną arborystów, wspinaczy i leśników z całego świata. Choć maszyna ta potocznie nazywana jest "pilarka jednoręczna" to należy pamiętać, iż jest to kolokwialne określnie pilarki górnouchwytowej.

ERGONOMIA: Jest to najlżejsza i najbardziej kompaktowa pilarka w ofercie Echo. Waży 'na sucho' zaledwie 2,3 kilograma przez co jest niezwykle zwrotna i może być używana do długotrwałej pracy przy jednoczesnym niewielkim zmęczeniu. W czasie pracy silnik wytwarza 1,51 KM mocy.

INNOWACJE: Esencją Echo są innowacje, dlatego też i w tym modelu nie mogło ich zabraknąć. Do najważniejszych z pewnością należy łatwość obsługi, którą osiągnięto poprzez maksymalne zgrupowanie elementów sterowania. Ergonomiczny uchwyt górny sprawia, że jest to doskonała pilarka wspinaczkowa, a poparciem tej tezy jest odpowiednio zaprojektowane wysuwane mocowanie służące do podwieszania urządzenia. Podwieszona na nim pilarka jest stabilna i utrzymuje równowagę podczas wspinaczki.

X Series

xseries

Kiedy Twoja praca wymaga absolutnie najlepszych narzędzi na rynku, warto posiadać Serię ECHO X, gdyż w taki sposób została oznaczona przez korporację Yamabiko klasa produktów zapewniających maksymalną wydajność. Nasze maszyny Serii ECHO X są stworzone z wykorzystaniem nowoczesnych dostępnych technologii i zostały zbudowane z najlepszych dostępnych materiałów, a także charakteryzują się najlepszym współczynnikiem mocy do wagi. Są to zalety doskonale wpływające na poprawę jakości Twojej pracy. Wszystkie produkty Serii ECHO X to najwyższa światowa jakość - profesjonalizm w pełni potwierdzający niezawodność produktów spod znaku JAPAN TECHNOLOGY. Każdy model Serii ECHO X ma określone, najlepsze w swojej klasie cechy atrybutów, które zostały zaprojektowane tak, aby pomóc profesjonalistom lepiej wykonywać swoje zadania. Są to funkcje takie jak niewielka waga, zwiększona moc, redukcja wibracji i dłuższy czas pracy, które znacząco przyczyniają się do łatwego wykonania pracy i szybszego przejścia do kolejnego zadania. Jest to sprzęt testowany w najtrudniejszych warunkach, aby zapewnić każdemu użytkownikowi łatwy rozruch oraz lepsze przyśpieszenie w niskich i wysokich temperaturach. Duże zbiorniki paliwa pozwalają znacząco wydłużyć czas pracy, a lepsza filtracja powietrza oznacza wytrzymały system minimalizujący ryzyko awarii silnika i ograniczający czynności konserwacyjne.

Cechy i zalety pilarki Echo CS-2511TES
 

 • Profesjonalny silnik 2-suwowy o pojemności 25 cm3, o wysokiej jakości pracy oraz imponującej wydajności cięcia.
 • Niewielka waga maszyny zmniejsza zmęczenie operatora.
 • Kompaktowa konstrukcja umożliwia operatorom manewrowanie w ciasnych przestrzeniach pomiędzy gęsto rosnącymi gałęziami.
 • System ES-START dla lepszego i łatwiejszego rozruchu.
 • Wstępne oczyszczanie powietrza, system G-Force zmniejsza narażenie na brud i zanieczyszczenia ogranicza konserwację i zwiększa żywotność pilarki.
 • Górna regulacja oleju pozwala operatorowi kontrolować w łatwy sposób przepływ oleju, co ma wpływ na optymalne warunki pracy.
 • Ergonomiczny górny uchwyt wygodny dla dłoni operatora.
 • Okrągły uchwyt boczny dla większej łatwości użytkowania.
 • Za pomocą uchwytu startowego można ręcznie otwierać zatyczki.
 • Ruchomy (odchylany) zaczep na smycz dla zwiększenia równowagi i ułatwienia wspinaczki.
 • Szerokie otwory dla łatwego uzupełniania oleju / paliwa.
 • Obudowa uniemożliwiająca dostanie się igieł drzew.
 • Płaski spód dla wygodnej obsługi.
   

Niezawodność ECHO potwierdzona Gwarancją!

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z Pakietu Przedłużonej Gwarancji.

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat! Standardową Gwarancję Komercyjną (dla firm) wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat! Przejdź do zakładki Przedłużona Gwarancja, aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami.

Podsumowanie

Profesjonalny dwusuwowy silnik o pojemności 25 cm3 zapewnia najlepszą wydajność podczas pracy, a niewielka waga znacząco wpływa na zmniejszenie zmęczenia użytkownika. Kompaktowa konstrukcja umożliwia pracę w ciasnych miejscach. System wstępnej filtracji powietrza G-FORCE zmniejsza narażenie na kurz i brud oraz ogranicza konieczność przeprowadzania prac konserwacyjnych przez co znacząco wydłuża okres eksploatacji. Regulacja smarowania łańcucha umieszczona została na górze maszyny, dzięki czemu osiągnięto łatwy dostęp do niej i ułatwiono regulację. Pokrywę zbiornika można otworzyć w szybki i prosty sposób za pomocą uchwytu rozrusznika. Składane oczko służące do mocowania piły za pomocą smyczy pomaga w utrzymaniu stabilności pilarki podczas wspinaczki. Większe otwory zbiornika ułatwiają napełnianie olejem czy paliwem. System łatwego startu "ES" pozwala na uruchomienie maszyny bez wysiłku. Ergonomiczny uchwyt jest dostosowany do pracy zarówno w prawej jak i lewej ręce. Zaokrąglenie uchwytu zdecydowanie ułatwia pracę pod każdym kątem.

Cechy

Cechy produktu
Kraj pochodzenia:
 • Polska
Moc:
 • 1,5 KM
Waga opakowania [kg]:
 • 9
Zobacz rozkładówkę:
 • ZOBACZ ROZKŁADÓWKĘ

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Paczkomaty 24/7 : od 18,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Wysyłka za granicę (Strefa 10) : od 138,00 zł
Wysyłka za granicę (Strefa 11) : od 138,00 zł
Wysyłka za granicę (Strefa 12) : od 56,00 zł
FedEx pobranie : od 0,00 zł
FedEx przelew : od 0,00 zł